Koło Naukowe Kosmetologii Estetycznej „Piękno” 

Studenckie Koło Naukowe Kosmetologii Estetycznej "Piękno" działa przy Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Założeniem Koła Naukowego Kosmetologii Estetycznej "Piękno" jest rozwijanie zainteresowań,  pogłębianie wiedzy i zdobywanie  umiejętności praktycznych z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała, leczniczej, korekcyjnej.

O tematyce spotkań decydują studenci. Przygotowują mini-wykłady, pokazy, wyszukują w źródłach nowości z dziedziny kosmetologii, które omawiane są podczas spotkań KN. Spotkania odbywają się również w Laboratorium Kosmetologii, podczas których studentki zdobywają i doskonalą umiejętności praktyczne.

Tematyka zajęć:


  • Osocze bogatopłytkowe w kosmetologii
  • Tlenoterapia
  • Klient z trądzikiem różowatym
  • Kosmetologia anti-aging
  • Manicute tytanowy

  Członkinie Koła Naukowego organizują również warsztaty i pokazy dla pracowników WSIiZ, studentów oraz licealistów, biorą czynny udział w Dniach otwartych WSIiZ i Dniach Otwartych Kół Naukowych oraz Spartakiadzie, wyjeżdzają na Targi i Konferencje Kosmetologiczne (Kraków/ Warszawa/ Katowice).

  Osoby zainteresowane współpracą z Kołem Naukowym Kosmetologii Estetycznej "Piękno" prosimy o kontakt z Opiekunem Koła lub Liderem.
  Opiekun KN:
  mgr Edyta Szmuc (eszmuc@wsiz.rzeszow.pl)
  Tel. 17 866 12 55

  Lider KN: Urszula Rzekęć-Kolacz (w50326@student.wsiz.rzeszow.pl)

  Terminy spotkań:
  ustalane są na bieżąco
  Kielnarowa 386c;
  Laboratorium Kosmetologii KD102