Szkoła Giełdowa 

Zapraszamy do jedynej Szkoły Giełdowej w województwie podkarpackim. Absolwenci wszystkich kursów uzyskują certyfikat ukończenia kursu wydawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, który stanowi ważny atut dla osób poszukujących pracy w instytucjach finansowych.


SZANOWNI PRACOWNICY, STUDENCI ORAZ WSZYSCY ZAINTERESOWANI TEMATYKĄ GIEŁDOWĄ!

Miło nam poinformować, że rusza kolejny nabór na kursy w ramach Szkoły Giełdowej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą Rzeszowie

Podstawy inwestowania na giełdzie - 370 zł   Termin szkolenia: 8.06.2018-10.06.2018
Giełda dla średniozaawansowanych - 450 zł  Termin szkolenia: 22.06.2018-24.06.2018


Dzięki rynkowi kapitałowemu i giełdzie każdy może dziś korzystać z bogatej oferty nowoczesnych produktów finansowych. Nikogo jednak nie zachęcamy do angażowania swoich oszczędności na giełdzie bez wcześniejszego zdobycia potrzebnej do tego wiedzy i umiejętności. Wręcz przeciwnie, znajomość rynku i zasad inwestowania to większe szanse na podejmowanie właściwych decyzji i lepszy wynik inwestycji, dlatego początkujących inwestorów zapraszamy do udziału w kursie Szkoły Giełdowej.


Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W ramach programu Szkoły Giełdowej realizowany jest kurs:

•  Podstawy inwestowania na giełdzie -14 godzinny kurs przeznaczony dla przyszłych i początkujących inwestorów, obejmuje zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Zobacz program.

Giełda dla średniozaawansowanych –kurs realizowany jest w trakcie pięciu wykładów i obejmuje łącznie 13 godzin. Do udziału w kursie zapraszamy absolwentów kursu „Podstawy inwestowania na giełdzie” oraz innych zainteresowanych. Zajęcia obejmują m. in. zagadnienia związane z  instrumentami pochodnymi i certyfikatami Turbo, analizą fundamentalną oraz analizą techniczną (świece i ich rodzaje, formacje zmiany i kontynuacji, oscylatory i wskaźniki    i teoria portfelowa).

Kurs realizowany jest cyklicznie w Laboratorium Finansowym usytuowanym w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania

.Zajęcia odbywają się w weekendy. Wykłady prowadzą wykładowcy wyższych uczelni, praktycy i specjaliści rynku kapitałowego:

Dariusz Baran (Bank Zachodni WBK, Dyrektor Oddziału), 

Bartłomiej Cieszyński
(Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą  w Rzeszowie, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w firmach polskich  i międzynarodowych, m. in. wprowadzał na polski rynek Pierwszy Polski Fundusz Powierniczy Pioneer), 

Agata Gemzik-Salwach
(Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, doktor nauk ekonomicznych, doświadczenie jako doradca ds. wdrożenia programów naprawczych w przedsiębiorstwach, członek Komitetu Inwestycyjnego w Funduszu Inwestycyjnym InnoFund, przygotowywała wyceny przedsiębiorstw oraz  teasery inwestycyjne dla spółek giełdowych), 

Paweł Perz
(Politechnika Rzeszowska, doktor nauk ekonomicznych, naukowo związany z tematyka giełdową, członek Polskiego Stowarzyszenia Ryzyka Finansowego, członek Komitetu Inwestycyjnego funduszu seed capital InnoFund)

Filip Zaliszewski (Alior Bank, Doradca ds. Kluczowych Klientów, zajmuje się kwestiami stricte inwestycyjnymi, przeprowadza transakcje na rynku FOREX i handluje na rynku opcji binarnych).

Atutem kursu jest wysoki standard materiałów edukacyjnych i wykładów.