Studia I stopnia 

Wybierz dobre studia I stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie! Oto oferta edukacyjna na rok akademicki 2016/2017:

Administracja


Myślisz o pracy w administracji publicznej? Kusi Cię bezpieczna i dobrze płatna praca? Chcesz uczestniczyć w epokowych zmianach, jakie przechodzi obecnie administracja za sprawą nowoczesnych technologii? Wybierz studia na administracji we WSIiZ!


Bezpieczeństwo wewnętrzne


Marzysz o pracy w służbach mundurowych? Chcesz zostać funkcjonariuszem służb specjalnych? A może pracownikiem administracyjnym ds. ochrony danych i informacji niejawnych? Bezpieczeństwo wewnętrzne to idealny wybór.


Dietetyka


Jak przygotować dietę dostosowaną do stylu życia i potrzeb organizmu? Czy pomaganie innym w tym zakresie da się uczynić intratnym zawodem? Dowiesz się tego studiując dietetykę we WSIiZ.


Ekonomia


Myślisz o pracy managera, specjalisty ds. handlu zagranicznego czy e-handlu? A może chcesz założyć własną firmę i mądrze nią zarządzać? Rozpocznij studia na ekonomii we WSIiZ.


Filologia angielska


Chcesz wybrać studia filologiczne, a dzięki zdobytym umiejętnościom językowym związać swoją karierę zawodową z biznesem na skalę międzynarodową? Wybierz filologię we WSIiZ!


Fizjoterapia


Jesteś osobą dynamiczną, aktywną, lubiącą pracę z ludźmi? Chcesz pomagać osobom chorym, niepełnosprawnym, starszym czy dzieciom? A może ciekawi Cię praca ze sportowcami lub w gabinetach SPA&WELLNESS? Postaw na fizjoterapię!


Gospodarka i administracja publiczna


Praca w urzędzie? A może obsługa administracyjno-prawna w prywatnej firmie? Gospodarka i administracja publiczna to studia, dzięki którym nie będziesz musiał wybierać. To jedyny taki kierunek na Podkarpaciu. Wybierz gospodarkę i administrację publiczną we WSIiZ!


Grafika komputerowa i produkcja multimedialna


Marzysz o reżyserowaniu małych form multimedialnych, kręceniu reklam czy sprzedaży towarów i usług w sieci? Chcesz zajmować się grafiką komputerową czy dziennikarstwem internetowym? Możesz zrealizować swoje plany dzięki jedynym w Polsce studiom na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna!


Informatyka


Szukasz pasjonującego, dobrze płatnego zawodu? Nowoczesne technologie to świat, którego częścią chciałbyś zostać? Wybierz informatykę we WSIiZ!


Kosmetologia


Chcesz mieć własny salon kosmetyczny? Myślisz o zawodzie wizażysty lub charakteryzatora? A może marzysz o własnej marce kosmetyków? Twoje marzenia mogą się urzeczywistnić szybciej niż myślisz. Studiuj kosmetologię we WSIiZ!


Logistyka


Logistyka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż zarówno w Polsce, jak i na świecie. Ukończenie tego kierunku da Ci więc pasjonujące i dobrze płatne zajęcie zarówno w podkarpackich przedsiębiorstwach produkcyjnych, spedycyjnych, transportowych, magazynowych jak również wśród przewoźników drogowych i lotniczych. Wybierz logistykę!


Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa


Marzysz o pracy w mediach? Interesujesz się nowymi technologiami w komunikacji? Wybierz, media cyfrowe i komunikację wizerunkowe we WSIiZ - jedyny taki kierunek w Polsce.


Psychologia w zarządzaniu


Chciałbyś rekrutować pracowników i zarządzać zasobami ludzkimi w firmie? Psychologia w zarządzaniu we WSIiZ - pierwszy i jedyny taki kierunek na Podkarpaciu – da Ci wiedzę i umiejętności, które sprawią, ze będziesz to robić mądrze i efektywnie. Wybierz psychologię w zarządzaniu!


Turystyka i rekreacja


Marzysz o pracy w branży turystycznej? Chcesz mieć własne biuro podróży lub umiejętnie zarządzać którymś z tych już istniejących? A może bardziej interesuje Cię branża gastronomiczna lub hotelarska? Wybierz studia na kierunku turystyka i rekreacja!


Zarządzanie


Myślisz o założeniu dobrze zarządzanej, własnej firmy? Planujesz pracę w międzynarodowej korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem i liderem? Wybierz zarządzanie we WSIiZ!


Więcej o studiach I stopnia: kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/studia-I-stopnia.