Wybory do Samorządu Studenckiego WSIiZ 

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na uczelni? Lubisz realizować się w działaniu? Jesteś pomysłowy, odpowiedzialny, zaangażowany i otwarty na ludzi? Zarażasz innych optymizmem? Nie stój z boku! Kandyduj! Kreuj otaczającą Cię rzeczywistość! Weź udział w wyborach do Rady Samorządu Studentów WSIiZ. Kandydaci na członków Samorządu muszą zebrać 50 podpisów pod swoją kandydaturą.Wybory do Samorządu Studenckiego to takie małe święto demokracji w środowisku akademickim. Pozwalają one wybrać studentom swoich reprezentantów, którzy będą wyrażać ich interesy i realizować atrakcyjne projekty. Student zainteresowany kandydowaniem do Samorządu musi zebrać tylko 50 podpisów pod swoją kandydaturą na "Karcie poparcia kandydata" (pobierz kartę). Kartę można także poprać w biurze Samorządu Studenckiego w pok. RA52.

W tym roku zgłaszanie kandydatur do Samorządu Studenckiego odbywają się w dniach 05.05.2017-30.05.2017.

- Praca w Samorządzie Studenckim WSIiZ oferuje możliwość zdobycia wyjątkowych umiejętności organizacyjnych, menadżerskich, projektowych i promocyjnych oraz kompetencji miękkich. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu można poznać ciekawych ludzi, realizować swoje pasje, a także zdobyć referencje i bardzo cenne doświadczenie zawodowe, które uatrakcyjni CV. Wśród korzyści należy wymienić także zniżki w czesnym – mówi Urszula Bielańska, opiekun Samorządu Studenckiego WSIiZ.

Samorząd Studencki WSIiZ zajmuje się organizowaniem różnych inicjatyw studenckich m.in.:
  • Juwenalia,
  • Otrzęsiny studentów I roku,
  • IT Academic Day WSIiZ,
  • Konkurs i Gala MISS WSIiZ,
  • Plebiscyt Student Roku.
Samorząd Studencki jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00-15:00.

Jeśli masz pytania dotyczące wyborów odwiedź Samorząd Studencki w biurze RA52 lub napisz na samorzad@student.wsiz.rzeszow.pl lub facebook

Zapraszamy wszystkich studentów WSIiZ do zaangażowania się w działalność Samorządu. Weź sprawy w swoje ręce! Dołącz do Rady Samorządu Studenckiego WSIiZ!
Opublikowano: 2017-05-10 
Tagi: