Kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii – rozpocznij naukę na dodatkowej specjalności 

Poznaj tajniki ziołolecznictwa i zaprojektuj swoje własne ekologiczne kosmetyki. Do 17 marca 2017 roku można zapisać się na dodatkową specjalność w WSIiZ – kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii.


Kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii - praktyczne studia w Rzeszowie

- Fitoterapia to dziedzina medycyny wywodząca się z ziołolecznictwa, wykorzystująca produkty pochodzenia naturalnego, które zostały przebadane naukowo do celów leczniczych – wyjaśnia dr inż. Zofia Nizioł-Łukaszewska.

Wybierając tę specjalność otrzymasz solidną dawkę wiedzy teoretycznej, co ważne, popartej specjalistycznymi umiejętnościami praktycznymi zdobytymi podczas licznych zajęć w laboratoriach.

Dzięki zdobytej wiedzy Twoje szanse na rynku pracy wzrosną, a posiadane umiejętności pomogą Ci w uzyskaniu zatrudnienia m.in. w firmach zielarskich czy kosmetycznych, a być może staną się inspiracją do założenia własnej firmy.

Na zakończenie kursu każdy ze studentów fitoterapii otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Ukończenie specjalności zostanie również potwierdzone wpisem do suplementu do dyplomu.

Rekrutacja trwa do 17 marca 2017 roku!

Więcej informacji: fitoterapia.wsiz.pl.
Opublikowano: 2017-02-16