Wydarzenia 

  Kalendarium
 • 03.10.2018, godz.11:00
  Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019. Miejsce: Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ
 • Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że jeszcze nie wybrałeś studiów. Nie ma jednak powodów do obaw. Fakt, że tu jesteś, świadczy o tym, że zależy Ci na swojej przyszłości i chcesz podjąć mądrą decyzję. Dobrze trafiłeś! Proponujemy Ci studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Do 29 września trwa II tura rekrutacji.
  Rekrutacja
 • Badania zachowań użytkowników są coraz silniej rozwijającą się dziedziną badań marketingowych. Tzw. user experience określa doświadczenie użytkownika, jakie towarzyszy mu podczas korzystania z produktu czy usługi, najczęściej interaktywnej. W Polsce powoli pojawiają się elementy kształcenia w tym zakresie, choć dobrych specjalistów, a przy tym dydaktyków, jest wciąż niewielu. We WSIiZ odbyły się niedawno warsztaty z tego zakresu ze specjalistką z Berlina.
  Rekrutacja;Studenci
 • - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników I tury rekrutacji. Kolejny rok z rzędu nastąpił wyraźny wzrost liczby studentów przyjętych na I rok – mówi prof. Tadeusz Pomianek, Prezydent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 31 lipca uczelnia zakończyła przyjmowanie podań. Chętni będą jednak mieć jeszcze szansę, by w tym roku rozpocząć studia. 8 sierpnia ruszy II tura rekrutacji.
  Rekrutacja
 • Blisko 50 maturzystów wzięło udział w warsztatach graficznych, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Młodzi ludzie uczyli się, jak powstaje interesująca grafika, na czym polega praca z tabletem graficznym, jak stworzyć postać do gry. 
  Rekrutacja
 • Dr Andrzej Kruk, adiunkt w Katedrze Elektroniki i Telekomunikacji, uczestniczył w Międzynarodowych konferencjach: „The 7th International Congress on Ceramics” oraz 62 Congresso Brasileiro de Ceramica, które odbyły się w dniach 17- 21 czerwca 2017 w Foz do Iguacu w Brazylii. Wydarzenia te należą do cyklu najważniejszych spotkań naukowych poświęconych nowym wynikom, problemom i badaniom nad materiałami ceramicznymi. 
  Aktualności naukowe
 • O tym czym jest interpretacja Pisma Świętego, egzegeza talmudyczna oraz logika żydowska, logika Talmudu będzie mówił prof. Sergey Dolgopolski podczas wyjątkowego spotkania w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria;Uczelnia wielokulturowa
 • Czy wiesz, że turystyka generuje dziesiątą część światowego PKB i daje zatrudnienie co dziesiątemu pracownikowi? Branża ta stale się rozwija i w przyszłości zapewni jeszcze większe zyski z tej działalności. Dlatego już dziś wybierz studia na kierunku BIZNES TURYSTYCZNY. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchamia nowatorskie studia dualne, prowadzone wspólnie z przedsiębiorcami. Czym są studia dualne? Jakie korzyści odniosą studenci? Z dr. Krzysztofem Szparą, Dziekanem Wydziału Medycznego WSIiZ rozmawia Szymon Taranda.
  Rekrutacja;Osiągnięcia Uczelni
 • 1 lipca 2018 roku WSIiZ jako druga uczelnia w Polsce została przyjęta do grona członków Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Rzeszowska uczelnia będzie współpracować z IAB głównie w obszarze badań Internetu oraz rozwijania nowatorskich ścieżek kształcenia.
  Osiągnięcia Uczelni;Współpraca