Wydarzenia 

 • Już w najbliższy piątek, tj. 24 lutego, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się indywidualna wystawa fotograficzna prac autorstwa Marcina Walko, fotografa pochodzącego z podkarpackiego Niska i absolwenta WSIiZ. Zaprezentowane na wernisażu zdjęcia dotychczas nie były udostępniane szerokiej publiczności i stanowią podsumowanie dekady twórczości artysty.
  Kultura i rozrywka
 • Jak w warunkach domowych tworzyć kosmetyki i przygotowywać perfumy? O czym pamiętać podczas makijażu? Co jest kluczem do pięknej cery? Odpowiedzi m.in. na te pytania podane zostaną podczas I Popularnonaukowej Konferencji Kosmetologicznej "An Evening of Beauty". Odbędzie się ona 24 lutego 2017 roku o godzinie 17:00 w Klubie Akademickim IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Poznaj tajniki ziołolecznictwa i zaprojektuj swoje własne ekologiczne kosmetyki. Do 17 marca 2017 roku można zapisać się na dodatkową specjalność w WSIiZ – kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii.
  Rekrutacja;Studenci
 • Jeszcze tylko przez kilka dni tj. do 20 lutego 2017 roku można głosować na swojego faworyta w konkursie na najpopularniejszego studenta zagranicznego w Polsce. Wygra jeden z 20 nominowanych, który otrzyma najwięcej głosów publiczności w internetowym głosowaniu. Podkarpacie w konkursie ma trzech reprezentantów, wszyscy studiują na WSIiZ.
  Studenci;Osiągnięcia Studentów
 • Na Podkarpaciu w dniach 11-12 lutego 2017 roku odbędą się zawody okręgowe 43 edycji Olimpiady Geograficznej. Zmagania regionalne zostaną przeprowadzone przez nowo utworzony Komitet Okręgowy z siedzibą w Rzeszowie i odbędą się w Centrum Turystki i Rekreacji WSIiZ. 
  Uczelnia
 • 23 lutego 2017 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Targi organizowane będą przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci;Uczelnia
 • Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowa edycja spotkań promujących przedsiębiorczość z cyklu Startup Mixer.  Lutowa edycja będzie wyjątkowa bo połączona z Galą finałową konkursu o tytuł „Najlepsza Młoda Firma 2016”.
  Studenci
 • Centrum Kultury i Języka Polskiego to nowa jednostka, której misją jest szerzenie kultury i znajomości języka polskiego wśród obcokrajowców, a także prowadzenie certyfikowanych kursów przygotowujących do zdania egzaminu państwowego z tego języka.  Centrum powstało przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Uczelnia