Wydarzenia 

 • Szukasz pracy lub chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa. Już 4 kwietnia br. odbędzie się II edycja rzeszowskich targów Absolwent Talent Days. W tym dniu Rzeszów stanie się centrum największego wydarzenia poświęconego rozwojowi kariery studentów i absolwentów w Polsce. Nie może Cię tam zabraknąć.
  Targi pracy
 • Europejski Parlament Młodzieży (European Youth Parliament – EYP) to jedna z największych na świecie platform debaty i edukacji obywatelskiej, wymiany poglądów oraz spotkań międzykulturowych młodych ludzi z całej Europy.  Jedna z trzech sesji regionalny została przeprowadzona w Rzeszowie, obrady główne, będące zwieńczeniem wydarzenia zorganizowano  w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.
 • Znasz angielski lub inny europejski język? Chcesz zdobyć cenne certyfikaty? Chcesz bliżej poznać firmę Deloitte? Jesteś ciekawy jak wyglądają kulisy rekrutacji do międzynarodowej firmy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapisz się na wydarzenie, które może odmienić Twoje losy zawodowe!
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza na warsztat szkoleniowy pn. „Nowoczesne metody rehabilitacji”, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. w Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • W semestrze letnim 2016/2017 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania uruchamia I edycję  specjalności międzykierunkowej  "Doskonalenie kompetencji menedżerskich KOMBI-Student". Specjalność przeznaczona jest dla studentów głównie kierunków Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka. Zapisy trwają do końca marca br.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania od lat organizuje spotkania pod nazwą Dni Otwarte. W ich trakcie uczestnicy mogą zapoznać się z ofertą uczelni, zwiedzić laboratoria, a także porozmawiać z wykładowcami oraz absolwentami , jak i studentami WSIiZ. Spotkania te cieszą się niezwykłym zainteresowaniem.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Wykład pt. „Współczesne zmiany w polskiej edukacji okiem eksperta” przeprowadzi w murach WSIiZ, wybitny ekspert, pedagog, przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, profesor Bogusław Śliwerski. W jego trakcie podejmie próbę oceny skutków zmian wprowadzonych w wyniku reformy edukacji oraz określi w jakim kierunku - stopniowo i ewolucyjnie, powinno się zmieniać polskie szkoły.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W dniu 4 kwietnia o godzinie 18.00 w gmachu Sejmu RP, w sali nr 101 odbędzie się debata nt. procesów geopolitycznych zachodzących w świecie, organizowana przez Posła Kukiz’15 Jacka Wilka i Klub Nowej Prawicy.
  Aktualności naukowe