Uczelnia 

 

 • Na Podkarpaciu w dniach 11-12 lutego 2017 roku odbędą się zawody okręgowe 43 edycji Olimpiady Geograficznej. Zmagania regionalne zostaną przeprowadzone przez nowo utworzony Komitet Okręgowy z siedzibą w Rzeszowie i odbędą się w Centrum Turystki i Rekreacji WSIiZ. 
  Uczelnia
 • 23 lutego 2017 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Targi organizowane będą przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci;Uczelnia
 • Centrum Kultury i Języka Polskiego to nowa jednostka, której misją jest szerzenie kultury i znajomości języka polskiego wśród obcokrajowców, a także prowadzenie certyfikowanych kursów przygotowujących do zdania egzaminu państwowego z tego języka.  Centrum powstało przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Uczelnia
 • RAI czyli Rzeszowska Akademia Inspiracji to innowacyjny projekt edukacyjny realizowany dla dzieci i młodzieży szkolnej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Obecnie uruchamiana jest kolejna edycja, a zajęcia w jej ramach realizowane będą nieodpłatnie.
  Uczelnia
 • Najlepsza linia tradycyjna na krótkich i długich dystansach, niskokosztowa, czarterowa oraz nielatająca do Polski - jak co roku czytelnicy serwisu Pasazer.com oddadzą głosy na przewoźników lotniczych. Rusza 13. edycja plebiscytu „Najlepsza Linia Lotnicza”, którą zwieńczy gala w G2A Arena w Rzeszowie. Parterem merytorycznym wydarzenia jest prowadząca jedyne w Polsce elitarne studia Aviation Management Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Uczelnia
 • Zgodnie z pozytywną decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, od roku akademickiego 2017/2018, ruszają pierwsze na Podkarpaciu studia magisterskie na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Rekrutacja;Uczelnia
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie aktywnie włącza się w 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poprzez przekazanie na aukcję pierwszego polskiego przekładu Principiów Isaaka Newtona, wyjątkowego pakietu publikacji ks. prof. Michała Hellera wraz z autografem autora, a także vouchery: na pakiet relaksacyjny oraz widokowy lot szybowcem!
  Uczelnia
 • Czy teorie ekonomiczne są wolne od sądów wartościujących? Czy człowiek jest w stanie odkryć zamysły Boga w stworzonym świecie? W jaki sposób można uwzględnić dyskusję o racjonalności przekonań w kontekście psychologicznego wyjaśnienia umysłu? Odpowiedzi m.in. na te pytania próbowali znaleźć autorzy nowości książkowych wydawnictwa Copernicus Center Press, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Uczelnia