Studenci 

 

 • Katedra Grafiki Komputerowej i Katedra Wzornictwa Przemysłowego WSIiZ zapraszają na dzień z firmą Deloitte. W najbliższy piątek, 27 kwietnia w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy. Główny cel imprezy to wyłowienie graficznych talentów, które mają szanse na pracę w dziale Deloitte - Creative Services. 
  Studenci
 • 19 kwietnia 2018 roku w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala MISS WSIiZ 2018, w której dwanaście studentek walczyło o koronę najpiękniejszej. 
  Kultura i rozrywka;Studenci
 • Uroczystość wręczenia dyplomów kolejnym absolwentom WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 19 maja br. (sobota), o godz. 10.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej (Aula KM8). Podczas uroczystości dyplomy odbiorą absolwenci kierunków polsko i anglojęzycznych tj.: Informatyka, Logistyka, Filologia angielska, Fizjoterapia, Kosmetologia.
  Graduacje;Inauguracje i Graduacje;Studenci
 • 37 szkół wyższych, w tym rzeszowska WSIiZ, dołącza do 9. edycji projektu HELPERS’ GENERATION, przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację DKMS wspólnie ze studentami z całej Polski. W dniach 16 – 22 kwietnia studenci będą rejestrować potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych na swoich uczelniach. Chcesz się zarejestrować? Masz pytania o dawstwo szpiku? Po prostu odwiedź stoisko HELPERS’ GENERATION na Twojej uczelni. A jeśli się zarejestrujesz – może to właśnie Ty uratujesz komuś życie. 
  Studenci
 • 31 sierpnia 2017 roku już po raz czwarty grupa 10 studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, z kierunku Filologia angielska ze specjalnością tłumaczeniową z językiem chińskim wyjechała na semestralną wymianę w uczelni partnerskiej w Anshan Normal University w prowincji Liaoning, w północno-wschodnich Chinach.
  Studenci
 • Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mieli okazję poznać jeden z najnowocześniejszych systemów ERP na światowym rynku. W ubiegłą niedzielę, w Centrum Studiów Podyplomowych odbyły się zajęcia dotyczące systemu SAP Business One, które poprowadził Paweł Matejko, CEO Altab, Project Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem z SAP.
  Studenci
 • Poznaj tajniki ziołolecznictwa i zaprojektuj swoje własne ekologiczne kosmetyki. Do 27 marca 2018 roku można zapisać się na dodatkową specjalność w WSIiZ – kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Wydział Medyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania rusza z nową specjalnością międzykierunkową „Żywienie i rehabilitacja w sporcie”. Specjalność dedykowana jest studentom i absolwentom kierunków Dietetyka, Fizjoterapia, Zdrowie publiczne oraz Turystyka i rekreacja.
  Studenci, Oferta edukacyjna