Studenci 

 

 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości WSIiZ zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby zainteresowane na spotkanie szkoleniowo – biznesowe poświęcone tematyce: „Etat czy własna firma - studia i co dalej?".
  Studenci
 • Interesujesz się Informatyką? Chcesz spróbować swoich sił w fotografii? A może wolisz poznać tajniki masażu? To tylko niektóre możliwości, jakie będą czekać na Ciebie 24 listopada podczas kolejnej edycji Dnia Otwartego Kół Naukowych i Organizacji Studenckich w Klubie Akademickim IQ. Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.
  Studenci
 • Już 17-19 listopada w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się największa startupowa impreza Podkarpacia - Startup Weekend Rzeszow #3. Jest to trzydniowe wydarzenie pod szyldem marki Google, które odbywa się co weekend w różnych miastach na całym świecie. Partnerem przedsięwzięcia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci
 • Szukasz pracy lub chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa. Już 14 listopada br. odbędzie się kolejna edycja rzeszowskich targów Absolwent Talent Days, których Partnerem Naukowym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W tym dniu Rzeszów stanie się centrum największego wydarzenia poświęconego rozwojowi kariery studentów i absolwentów w Polsce. Nie może Cię tam zabraknąć.
  Studenci
 • Czy wiesz, że posiadając podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu możesz zostać programistą front-end? Wystarczy, że skorzystasz z 7-miesięcznych warsztatów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ideo. Od Ciebie oczekujemy tylko chęci do nauki. My zapewniamy 180 godzin warsztatów, 100 godzin kursów online i konsultacji oraz prowadzących - praktyków. Na najlepszych czekają staże, a nawet praca.
  Studenci
 • Głównym celem szkolenia jest pokazanie zależności wynikających z faktu ukończenia studiów i przyszłości jaka czeka młodych ludzi. Praca jest nieodłącznym elementem życia człowieka a kariera zawodowa często rozpoczyna się już na studiach a lata spędzone na uczelni to najlepszy okres na aktywizację zawodową.
  Studenci
 • Już po raz czwarty WSIiZ bierze udział jako partner w konkursie „Tłumacze na start!” organizowanym przez polskie biuro międzynarodowej firmy tłumaczeniowej Skrivanek, partnera strategicznego kierunku filologia.  
  Studenci
 • Czy wiesz, że będąc studentem WSIiZ, możesz skorzystać z szerokiej oferty stypendialnej pozwalającej na sfinansowanie studiów – zarówno w zakresie opłat czesnego, jak i kosztów utrzymania? Co prawda termin na składanie podań o stypendia naukowe już minął, ale wciąż możesz starać się o stypendium socjalne, dodatek z tytułu zamieszkania oraz specjalne stypendium dla osób niepełnosprawnych. Wnioski można składać do 15 października 2017 roku.
  Studenci