Studenci 

 

 • II Międzyuczelniane Seminarium Kół Naukowych Koła Naukowe z trzech rzeszowskich uczelni: Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Uniwersytetu oraz Politechniki postanowiły nawiązać współpracę, która ma przyczynić się do promocji pracy naukowej wśród studentów. Już w poniedziałek odbędzie się drugie seminarium, w którym studenci wielu kierunków będą mogli sprawdzić i ocenić swój potencjał naukowy.
  Studenci
 • Gaming Rzeszów to cykl zorganizowanych rozgrywek League Of Legends, CS:GO i wielu innych, zrzeszający fanów i sympatyków tych gier. Inicjatywa jest realizowana przez studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie, zrzeszonych w ramach sekcji gier komputerowych Koła Naukowego Nowych Technologii Programistycznych. 
  Studenci
 • Poznaj tajniki ziołolecznictwa i zaprojektuj swoje własne ekologiczne kosmetyki. Do 17 marca 2017 roku można zapisać się na dodatkową specjalność w WSIiZ – kosmetyka naturalna z elementami fitoterapii.
  Rekrutacja;Studenci
 • Jeszcze tylko przez kilka dni tj. do 20 lutego 2017 roku można głosować na swojego faworyta w konkursie na najpopularniejszego studenta zagranicznego w Polsce. Wygra jeden z 20 nominowanych, który otrzyma najwięcej głosów publiczności w internetowym głosowaniu. Podkarpacie w konkursie ma trzech reprezentantów, wszyscy studiują na WSIiZ.
  Studenci;Osiągnięcia Studentów
 • 23 lutego 2017 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Targi organizowane będą przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci;Uczelnia
 • Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowa edycja spotkań promujących przedsiębiorczość z cyklu Startup Mixer.  Lutowa edycja będzie wyjątkowa bo połączona z Galą finałową konkursu o tytuł „Najlepsza Młoda Firma 2016”.
  Studenci
 • Głodni wiedzy? Nie musicie się martwić. W semestrze letnim 2016/2017 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ponownie organizuje akcję „Wykłady dla chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów, możesz bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania na wybrane wykłady na zasadzie wolnego słuchacza, czyli bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu.
  Studenci
 • W piątek 27 stycznia 2017 roku Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odwiedził Ambasador Ukrainy w Polsce, Andrji Deszczycia. Ambasador spotkał się z przedstawicielami Uczelni oraz ukraińską społecznością akademicką na WSIiZ.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Studenci