Osiągnięcia Uczelni 

 

 • U-Multirank wyrasta na jeden z najpopularniejszych rankingów uczelni na świecie - w edycji rankingu na rok akademicki 2017/18 ewaluacji poddanych zostało prawie 1500 uczelni z 99 krajów świata. W rankingu wysokie noty zajęła rzeszowska WSIiZ, tym samym plasując się w czołówce sklasyfikowanych w nim polskich szkół wyższych.
  Osiągnięcia Uczelni
 • 27 kwietnia br. w Warszawie podpisane zostało porozumienie między Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania a Związkiem Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska. Porozumienie dotyczy współpracy w dwóch obszarach certyfikacji DIMAQ i partnerstwa strategicznego kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Profesorowie, Stanisław Waltoś z WSIiZ w Rzeszowie oraz Piotr Hofmański z Uniwersytetu Jagiellońskiego zostali wyróżnieni tytułem „najlepsi autorzy” w konkursie „Prawnik Roku” dziennika Rzeczpospolita. Nagroda została przyznana w związku z książką „Proces karny. Zarys systemu. Wydanie 13”.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Genius Universitatis to ogólnopolski konkurs na kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni. W tym roku odbyła się jego szósta edycja. Jednym z finalistów konkursu została Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jako jedyna uczelnia z Podkarpacia.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Książka autorstwa dr Anny Siewierskiej-Chmaj pt. "Mity w polityce. Funkcje i mechanizmy aktualizacji", opublikowana przez Wydawnictwo ASPRA i Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w 2016 r., została nominowana do Nagrody Znaku i Hestii im. Ks. Józefa Tischnera w kategorii "Publicystyka lub eseistyka na tematy społeczne, która uczy Polaków przyjmować „nieszczęsny dar wolności”.
  Osiągnięcia Uczelni;Aktualności naukowe
 • Prof. Tadeusz Pomianek, założyciel oraz wieloletni rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, a obecnie jej prezydent, prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej oraz sportowiec Rafał Wilk są od wczoraj Honorowymi Obywatelami Miasta Rzeszowa. Tytuł Zasłużonego dla Miasta otrzymał Krzysztof Ignaczak, który przez prawie dekadę reprezentował barwy Asseco Resovii. 
  Osiągnięcia Uczelni
 • Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego to najbardziej prestiżowe wyróżnienia polskiego resortu nauki, przyznawane są corocznie za wybitne osiągnięcia naukowe czy organizacyjne. W tym roku takie wyróżnienie otrzymał wieloletni Rektor, a obecnie Prezydent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, prof. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Prowadzone przez zespół naukowców rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania badania, dotyczące potencjalnych wyzwań związanych z przyszłą kolonizacją Marsa, wywołują coraz większe zainteresowanie ośrodków naukowych, jak i mediów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Wielkiej Brytanii.
  Aktualności naukowe;Osiągnięcia Uczelni