Kultura i Rozrywka 

 

 • Już w najbliższy piątek, tj. 22 września, w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbędzie się indywidualna wystawa fotograficzna pt. "Europa w ciszy” autorstwa Marcina Walko, fotografa pochodzącego z Niska i studenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. 
  Kultura i rozrywka
 • Już po raz piąty Rzeszów będzie miejscem wydarzeń w ramach festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. Od 22 do 25 czerwca w różnych punktach miasta odbędzie się kilkadziesiąt imprez, m.in.: koncerty, wystawy, warsztaty aktorskie, konkursy, spotkania z twórcami, widowiska muzyczne. Podczas koncertu głównego na Stadionie Miejskim wystąpi plejada polskich gwiazd, które wykonają specjalnie zaaranżowane utwory wspólnie z partnerami muzycznymi z Europy i świata.
  Kultura i rozrywka
 • Dni i wieczory 1-3 czerwca będą po brzegi wypełnione atrakcjami. Koncerty, warsztaty dla dzieci, wystawy, spotkania z architektami, pokazy filmowe, spektakl taneczny, silent disco oraz Warsztatlon, czyli startupy dla miasta. Zagrają: SALK, KRIA (Islandia), Gypsy and the Acid Queen, Pustki, Łąki Łan, Buslav, Sonar, Xxanaxx, Urbanski.
  Kultura i rozrywka
 • Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na trzecią edycję plenerowej imprezy „Reggae Nad Wisłokiem”, która odbędzie się 3 czerwca 2017 roku na rzeszowskich Bulwarach. W programie koncerty gwiazd sceny reggae i dub oraz wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jako gwiazda wieczoru wystąpi warszawska grupa Vavamuffin.
  Kultura i rozrywka
 • Zabawni, inteligentni i bezkompromisowi – tacy są Tomek Nowaczyk i Grzegorz Dolniak, kabareciarze, którzy tym razem pojawią się w Rzeszowie ze swoimi programami stand-upowymi. Na deser wystąpi rzeszowska grupa improwizacyjna IMPROWIZJA.
  Kultura i rozrywka
 • 9 maja br. w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Rzeszowie-Kielnarowej odbyła się piąta edycja Dnia Europy połączona ze zjazdem szkolnych klubów europejskich. Wzięło w nim udział ponad 300 podkarpackich uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
  Kultura i rozrywka
 • Sting, Ich Troje, Boney M, a może nawet reaktywowana Abba – nie wiadomo do końca kto pojawi się na scenie IQ Club. PLAYBEKA, czyli najbardziej zaskakująca impreza roku, to dobra okazja aby wcielić się w rolę gwiazdy i dać czadu przed publicznością.
  Kultura i rozrywka
 • Natura pod lupą, street photo, artystyczne fotografie z koncertów i przykuwające uwagę portrety – to wszystko będzie można zobaczyć na wernisażu kolektywu fotograficznego Diafragma w IQ Club.
  Kultura i rozrywka