Konferencje, seminaria, wykłady otwarte 

 

 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na wykład pt. „DLACZEGO MYŚLIMY I JAK MÓZG MOŻE PROWADZIĆ NAS NA MANOWCE?”, który wygłosi prof. Jerzy Vetulani, niestrudzony i skuteczny popularyzator nauki, jeden z największych znawców procesów zachodzących w mózgu, wybitny neurobiolog i psychofarmakolog, jeden z najczęściej cytowanych polskich uczonych, człowiek o szerokich horyzontach, niezwykła osobowość.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W piątek 27 stycznia 2017 roku Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odwiedził Ambasador Ukrainy w Polsce, Andrji Deszczycia. Ambasador spotkał się z przedstawicielami Uczelni oraz ukraińską społecznością akademicką na WSIiZ.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Studenci
 • Katedra Wzornictwa Przemysłowego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania będzie obecna wraz z partnerami biznesowymi na II edycji wydarzenia 4DesignDays w dniach 16-19 lutego, które odbędą się w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.
  Kultura i rozrywka;Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Czym jest przypadek? Czy istnienie świata bez przypadku byłoby możliwe? Dlaczego ciągle boimy się przypadku? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udzielił ks. prof. Michał Heller, który swoim wykładem „Czy wszechświatem rządzi przypadek?” zainaugurował cykl spotkań „Wielkie pytania w nauce”, którego organizatorem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie we współpracy z Fundacją Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie oraz z wydawnictwem Copernicus Center Press.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Aktualności naukowe
 • Planujesz własny biznes, jesteś osoba kreatywną, a może interesujesz się modą i designem? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie propozycję udziału w innowacyjnym spotkaniu pod nazwą Startup Mixer.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Studenci
 • Instytut Badań nad Cywilizacjami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zaprasza na wykład prof. dra hab. Piotra Kłodkowskiego pt. „North Korea – an inaccessible country??”, który odbędzie się 6 grudnia 2016 roku, o godz. 15:15, w sali RA 305 w budynku głównym Uczelni.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • 21 listopada 2016 roku w Klubie Akademickim IQ WSIiZ odbyło się uroczyste spotkanie dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych oraz szkolnych koordynatorów i nauczycieli biorących udział w projekcie edukacyjnym „Klasy Patronackie WSIiZ”. Projekt ten  realizowany jest od 2013 roku i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Współpraca
 • Internetowe Rewolucje to bezpłatny program edukacyjny realizowany przez firmę Google skierowany do studentów w całej Polsce. Na Podkarpaciu eksperci Google spotkają się ze studentami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte