Konferencje, seminaria, wykłady otwarte 

 

 • Wykład pt. „Współczesne zmiany w polskiej edukacji okiem eksperta” przeprowadzi w murach WSIiZ, wybitny ekspert, pedagog, przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, profesor Bogusław Śliwerski. W jego trakcie podejmie próbę oceny skutków zmian wprowadzonych w wyniku reformy edukacji oraz określi w jakim kierunku - stopniowo i ewolucyjnie, powinno się zmieniać polskie szkoły.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na wykład pt. „JAK MÓWIĆ, ŻEBY NAS SŁUCHANO?”, który wygłosi prof. Jerzy Bralczyk, mistrz słowa, wyjątkowy mówca, językoznawca, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, członek Polskiego Towarzystwa Językoznawczego, Komitetu Językoznawstwa PAN.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W ramach obchodów 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, sieć Centrów Dokumentacji Europejskiej oraz Team Europe organizują w siedmiu polskich miastach Turniej Debat Europejskich. Jedna z debat odbędzie się w Rzeszowie, w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości WSIiZ zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu Startup Training „Jak testować innowacje bez wydawania fortuny, czyli nowoczesne technologie 3D”. Warsztaty odbędą się 13 marca br. w sali RA132 w budynku głównym WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Katedra Finansów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wraz z Katedrą Bankowości, Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie zapraszają do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Finansjalizacja - nowe tendencje i kierunki rozwoju”,  która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 r. w Rzeszowie.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Mózg nie jest organem służącym do myślenia. Mózg jest narządem służącym do unieśmiertelnienia genów, a więc narządem przeżycia osobnika i gatunku – tymi słowami swój wykład pt. Dlaczego myślimy i jak mózg prowadzi nas na manowce, rozpoczął wybitny neurobiolog i psychofarmakolog, jeden z najczęściej cytowanych polskich uczonych prof. Jerzy Vetulani.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na wykład pt. „DLACZEGO MYŚLIMY I JAK MÓZG MOŻE PROWADZIĆ NAS NA MANOWCE?”, który wygłosi prof. Jerzy Vetulani, niestrudzony i skuteczny popularyzator nauki, jeden z największych znawców procesów zachodzących w mózgu, wybitny neurobiolog i psychofarmakolog, jeden z najczęściej cytowanych polskich uczonych, człowiek o szerokich horyzontach, niezwykła osobowość.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte
 • W piątek 27 stycznia 2017 roku Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odwiedził Ambasador Ukrainy w Polsce, Andrji Deszczycia. Ambasador spotkał się z przedstawicielami Uczelni oraz ukraińską społecznością akademicką na WSIiZ.
  Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte;Studenci