Inauguracje 

 

 • Uroczystość wręczenia dyplomów kolejnym absolwentom WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 19 maja br. (sobota), o godz. 10.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej (Aula KM8). Podczas uroczystości dyplomy odbiorą absolwenci kierunków polsko i anglojęzycznych tj.: Informatyka, Logistyka, Filologia angielska, Fizjoterapia, Kosmetologia.
  Graduacje;Inauguracje i Graduacje;Studenci
 • 13 października 2017 roku w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w Rzeszowie, odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na studiach anglojęzycznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnia jest jednym z krajowych liderów w kształceniu obcokrajowców.
  Inauguracje
 • W dniu 13 października br. odbędzie się Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na studiach anglojęzycznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10:30, w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w Rzeszowie.
  Inauguracje
 • 22. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 odbyła się 4 października w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Rzeszowie-Kielnarowej. Przedstawiciele braci studenckiej ze wszystkich wydziałów uczelni złożyli ślubowanie w obecności dyplomatów, naukowców, ludzi kultury, biznesu, polityków, wykładowców oraz studentów starszych roczników. W czasie uroczystości, po raz pierwszy w historii, wręczone zostały dyplomy doktorskie. 
  Inauguracje
 • 29 września 2017 roku studenci I roku uroczyście zostali  przyjęci do społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Złożyli ślubowanie, spotkali się z Władzami  Uczelni oraz poznali dziekanów i prodziekanów swoich kierunków. 
  Inauguracje roku akademickiego
 • 4 października 2017 roku odbędzie się 22. Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Inauguracje
 • Ponad 140 nowych studentów rozpoczęło naukę na studiach anglojęzycznych I stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wyszlifowanie języka angielskiego i opanowanie branżowego słownictwa, obycie się w wielokulturowym środowisku, nawiązanie międzynarodowych kontaktów, przygotowanie do pracy w korporacjach o międzynarodowym profilu – to niektóre z atutów anglojęzycznych studiów we WSIiZ.
  Studenci;Inauguracje
 • 21. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 odbyła się 4 października w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.  Dwudziestu sześciu przedstawicieli braci studenckiej ze wszystkich wydziałów uczelni złożyło ślubowanie w obecności dyplomatów, naukowców, ludzi kultury, biznesu, polityków, wykładowców oraz studentów starszych roczników.
  Inauguracje;Uczelnia