Graduacje 

 

 • Na ten dzień czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych i anglojęzycznych. W sobotę 28 października 2017 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Rzeszowie-Kielnarowej, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów – Graduacja.
  Graduacje
 • Na ten moment czekają wszyscy absolwenci - uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. 28 października br. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich na ścieżkach polsko i anglojęzycznych. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.
  Graduacje
 • Na ten moment czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I stopnia kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków anglojęzycznych: Informatyki i Logistyki. W sobotę 20 maja 2017 roku, w siedzibie głównej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów – Graduacja.
  Graduacje
 • Na ten moment czekają wszyscy absolwenci – uroczystość Graduacji kolejnych absolwentów WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 20 maja 2017 r. (sobota), o godz. 11.00, w głównym budynku WSIiZ (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów). Podczas uroczystości dyplomy obiorą absolwenci kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków anglojęzycznych: Informatyki i Logistyki.
  Graduacje
 • Na ten dzień czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych i anglojęzycznych. W sobotę 5 listopada 2016 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów - Graduacja. 
  Graduacje
 • 5 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich. Graduację zaplanowano w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w auli KM8. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.
  Graduacje;Studenci
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz 21. będzie obchodzić Inaugurację Roku Akademickiego. Uroczystość odbędzie się 4 października 2016 roku (wtorek), o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
  Inauguracje;Inauguracje i Graduacje
 • Na ten moment wszyscy studenci, którzy pozytywnie zakończyli obrony prac dyplomowych czekali z niecierpliwością. W sobotę 7 maja 2016 roku w auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego we WSIiZ absolwenci informatyki, logistyki, filologii, kosmetologii i fizjoterapii odebrali dyplomy ukończenia studiów. Klub Absolwenta WSIiZ przygotował też dla nich atrakcyjne niespodzianki.
  Graduacje