• 150 laureatów programu Bezpłatne studia dla najlepszych
  Aż 150 osób zakwalifikowało się do programu realizowanego we WSIiZ „Bezpłatne studia dla najlepszych”. Studenci otrzymają stypendia pokrywające 100% lub 50% czesnego już od pierwszego miesiąca nauki.
 • Absolwenci WSIiZ najszybciej znajdują pracę
  Wyniki pierwszego ministerialnego badania losów absolwentów uczelni polskich wskazują, że absolwenci studiów we WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich, szukają pracy – niecałe półtora miesiąca. Z pewnością ma na to wpływ fakt, że są solidnie przygotowani do wejścia na rynek pracy, a także to, że w uczelnianym Biurze Karier czekają na nich tysiące ofert pracy.
 • Trwa II tura rekrutacji!
  Do 30 września 2016 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji. Masz zatem jeszcze szansę, aby wybrać dobre studia.
 • Wyniki rankingu U-Multirank 2016 – WSIiZ ponownie w czołówce polskich uczelni
  Trzecia edycja rankingu U-Multirank potwierdziła wysoką pozycję WSIiZ. Uczelnia uzyskała najwyższe noty – bardzo dobry „A” lub dobry „B” – aż w 18 podkategoriach.
 • VIII edycja Konferencji InternetBeta
  InternetBeta 2016 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a dla wielu kultowa, konferencji branżowych w Polsce. Internet, nowe technologie i innowacje – to główne tematy poruszane na „Becie”. Główne, ale nie jedyne, bo z roku na rok formuła konferencji rozszerza się i już teraz stanowi inspirujące, multidyscyplinarne wydarzenie gromadzące wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na pulsie. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Do Lizbony przez WSIiZ!
  Oleh Savchuk – absolwent WSIiZ – wraz ze swoim przyjacielem, Iwanem, kontynuują przygodę swojego życia. I chociaż Iwan cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, to podjął się wielkiego wyzwania. Chce dojechać specjalnym rowerem ze Lwowa do Lizbony. Wielka podróż rozpoczęła się 13 sierpnia, a 14 sierpnia ich pierwszym przystankiem był WSIiZ.
 • 600 studentów WSIiZ zwiększy swoje szanse na rynku pracy
  Od października Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie rozpocznie realizację projektu „ABK Kariery”, dzięki któremu studenci zwiększą swoją aktywność zawodową i będą kształtować ścieżkę kariery. Projekt to wygrana uczelni w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, w ramach którego wybranych zostało jedynie 28 wniosków, na 129 aplikujących. Na realizację projektu „ABK Kariery” uzyskano ponad 660 tys. zł.
 • Pierwszy w Polsce taki informator
  Papierowy informator Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie nabrał życia. WSIiZ jako pierwsza uczelnia w Polsce wykorzystała rzeczywistość rozszerzoną, by w ciekawy sposób zapoznać kandydatów ze swoją ofertą.  
  Kalendarium
 • 04.10.2016, godz.11:00
  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017, Aula KM8, Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej

Galeria filmów
>