• Co drugi otrzymał stypendium!
  O „Stypendium od początku studiów” walczyli kandydaci na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 24 lipca poznali wyniki swoich zmagań. Co drugi kandydat, który przystąpił do "Quizu o bezpłatne miejsca" rozpocznie w październiku bezpłatną lub tylko częściowo odpłatną naukę.
 • Trwa rekrutacja - złóż podanie na studia!
  Matura coraz bliżej - najwyższa więc pora, by pomyśleć o wyborze studiów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jak co roku przygotowała atrakcyjną ofertę edukacyjną. Czas na studia, które zapewnią bezpieczną przyszłość i ciekawe życie studenckie. 1 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja. 
 • Zarządzanie – nowy kierunek studiów
  Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz nią mądrze zarządzać? Planujesz pracę w międzynarodowej korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem? WSIiZ właśnie uzyskała uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku zarządzanie.
 • Magisterska fizjoterapia
  - W dobie starzejącego się społeczeństwa i szybkiego rozwoju medycyny popyt na pracę w zawodzie fizjoterapeuty będzie stale wzrastał – ocenia Barbara Leśniak z Biura Karier WSIiZ. Dochodzi do tego rządowy projekt dziennych domów opieki, w ramach którego w najbliższych latach w Polsce powstanie ok 1200 nowych placówek. M.in. dlatego WSIiZ zdecydowała się uruchomić studia II stopnia na kierunku fizjoterapia!
 • Weź udział w quizie i zdobądź stypendium od początku studiów
  Czy wiesz, że w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz studiować bezpłatnie? Tak tak – to nie pomyłka! Wystarczy wziąć udział w quizie. Bądź niezależny finansowo! Zdobądź stypendium zanim zaczniesz studia.
 • Mistrzowie grafiki
  Jak obraz, który jest w głowie przenieść do rzeczywistości? Jak za pomocą tabletu graficznego i programu komputerowego wyrazić myśl bez użycia ani jednego słowa? Jak wykorzystać nowoczesne technologie graficzne, by tworzyć animacje i gry? Tego dowiedzieli się maturzyści, którzy uczestniczyli w warsztatach graficznych, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Wybierz bezpłatne Studia Ambitnego Studenta!
 • Dr Konrad Szocik: Jesteśmy znani w Oxfordzie
  Na naszej uczelni nie tylko studenci kształcą się praktycznie. Dr Konrad Szocik wrócił właśnie z dwutygodniowego pobytu w Oxfordzie, gdzie spotykał się z najlepszymi naukowcami na świecie, dyskutował, uczył się i wymieniał doświadczenia. W rozmowie opowiedział o tym, jakie ma plany po tym wyjeździe.
 • Administracja w elitarnym gronie
  Wydział Administracji i Nauk Społecznych członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół i Instytutów Administracji
  Przyjęcie WAINS do International Association of Schools and Institutes of Administration odbyło się 6 lipca na posiedzeniu zarządu organizacji w czasie dorocznej konferencji, która w tym roku miała miejsce w Paryżu. W niej uczestniczyła prof. nadzw. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka, kierownik Katedry Prawa Administracyjnego WSIiZ.
 • Bądź nowoczesnym urzędnikiem. Studiuj e-administrację!
  Czy wiesz, że nasza uczelnia jako pierwsza na Podkarpaciu rozpoczęła kształcenie na specjalności „e-administracja”? Pierwsi absolwenci już pracują w urzędach! W tym roku WSIiZ uruchamia kolejną nowość - specjalność „e-administracja i gospodarka” z czesnym, które będzie o 30% tańsze i bezpłatnymi certyfikatami!
 • „Nowy Styl” partnerem studiów na zarządzaniu
  Grupa Nowy Styl, lider w branży wykończenia wnętrz, została partnerem kierunku zarządzanie. Na współpracy najwięcej zyskają studenci.
 • WSIiZ silniejsza naukowo
  Rekordowy rok dla pracowników naukowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W roku akademickim 2014/2015 czterech pracowników otrzymało tytuł doktora habilitowanego, praca doktorska jednego z dydaktyków została wyróżniona w konkursie Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji, znacząco wzrosła też liczba pracowników wyjeżdżających na staże w ramach projektu „Europa 2020”. O sukcesach i planach naukowców WSIiZ na następny rok już wkrótce w cyklu materiałów „#nauka”.

Galeria filmów
>