• Trwa rekrutacja we WSIiZ!
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpoczęła 1 kwietnia przyjmowanie podań na studia I i II stopnia. W tym roku uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne nowości, jak i sprawdzone kierunki studiów. Atuty tej oferty to przede wszystkim kształcenie praktyczne i indywidualne podejście do studenta.
 • Recepta WSIiZ na brak pracy
  Tylko w pierwszym kwartale 2016 r. Biuro Karier WSIiZ dysponowało aż 2500 miejscami pracy zgłoszonymi bezpośrednio przez pracodawców. To efekt współpracy z ponad tysiącem partnerów biznesowych i nieustannego monitorowania rynku pracy pod kątem konkurencyjności i trendów.
 • Żywność – nasz przyjaciel czy wróg?
  Pod takim hasłem w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie odbyła się kolejna z cyklu sesja popularnonaukowa promująca zdrowie. Prelekcje i prezentacje wygłosili, między innymi, pracownicy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.
 • Zapraszamy na Graduację!
  Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić tegorocznych absolwentów WSIiZ na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów. Graduacja odbędzie się 7 maja 2016 roku w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.
 • Złoty Wilk dla studentów WSIiZ
  Złote Wilki to ogólnopolska nagroda dla młodych ludzi, którzy opracowali projekty społeczne w ramach olimpiady praktycznej „Zwolnieni z Teorii”, odbywającej się pod patronatami honorowymi Ministerstw: Edukacji Narodowej oraz Rodziny, Pracy i Polityki  Społecznej. W tym roku laureatami nagrody zostali studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Czy jesteśmy skazani na konflikt? Warszawska debata Centrum Zimbardo ds. Rozwiązywania Konfliktów WSIiZ i Fundacji Pułaskiego
  Trudno dziś w Polsce o porozumienie, bo wymaga ono elementarnego zaufania do siebie, tymczasem jedna ze stron sporu przyjęła za metodę postępowania krzewienie nieufności. Nie można budować zgody na zafałszowanej wizji przeszłości, przyjmując za jej patronów postaci, które nie rozliczyły się ze swojego życiorysu i na zaufanie ogółu nie zasługują. Oto bodaj kluczowe tezy postawione w trakcie debaty „Czy jesteśmy skazani na konflikt”, zorganizowanej 21 kwietnia w rezydencji Belweder w Warszawie przez Centrum Zimbardo ds. Rozwiązywania Konfliktów WSIiZ oraz Fundację Pułaskiego.
 • Międzynarodowy gigant BorgWarner podpisał umowę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  26 kwietnia br. została podpisana umowa w ramach programu „Studia Dualne” na Wydziale Informatyki Stosowanej. Firmę BorgWarner reprezentowali: Anna Ledwożyw, Senior Manager ds. HR oraz Mariusz Penar, Manager IT. Sygnatariuszem ze strony WSIiZ był dr Andrzej Rozmus, Prorektor ds. Nauczania WSIiZ w Rzeszowie.

Galeria filmów
>