• Wykłady dla chętnych. Propozycja na semestr zimowy 2016/2017
  Głodni wiedzy mogą się nie martwić. W semestrze zimowym 2016/2017 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ponownie organizuje akcję „Wykłady dla chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów, każdy student może bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania na wybrane wykłady na zasadzie wolnego słuchacza, czyli bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu.
 • 21. Inauguracja Roku Akademickiego we WSIiZ
  21. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 odbyła się 4 października w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.  Dwudziestu sześciu przedstawicieli braci studenckiej ze wszystkich wydziałów uczelni złożyło ślubowanie w obecności dyplomatów, naukowców, ludzi kultury, biznesu, polityków, wykładowców oraz studentów starszych roczników.
 • Graduacja 2016 – uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom
  5 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich. Graduację zaplanowano w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w auli KM8. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.
 • Prestiżowe certyfikaty IATA dla studentów zarządzania lotnictwem
  Studenci elitarnych studiów zarządzanie lotnictwem (Aviation Management) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie otrzymali prestiżowe certyfikaty IATA - najbardziej rozpoznawalne na świecie dokumenty, które potwierdzają kompetencje do pracy na rynku przewozów lotniczych. Studenci WSIiZ podeszli do egzaminu certyfikowanego IATA Ground Operation Management jako pierwsi w Polsce.
 • Lufthansa szuka pracowników wśród studentów WSIiZ
  Wiążesz swoją przyszłość z branżą IT i interesuje Cię lotnictwo? Daj się poznać pracownikom Lufthansa Systems, którzy 26 października odwiedzą Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania.
 • Studenci ścieżek anglojęzycznych złożyli ślubowanie
  Ponad 140 nowych studentów rozpoczęło naukę na studiach anglojęzycznych I stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wyszlifowanie języka angielskiego i opanowanie branżowego słownictwa, obycie się w wielokulturowym środowisku, nawiązanie międzynarodowych kontaktów, przygotowanie do pracy w korporacjach o międzynarodowym profilu – to niektóre z atutów anglojęzycznych studiów we WSIiZ.
 • Nowości Copernicus Center Press, czyli co powinno się znaleźć na Twojej półce książkowej
  Czy w świecie, w którym rządzą darwinowskie prawa przypadku i konieczności jest miejsce na Bożą mądrość i miłość? Czy musimy potrafić mówić, by móc rozumieć mowę? Czy myślenie można zamknąć w katalog reguł, którymi powinniśmy się kierować w naszych wysiłkach poznawczych? Z czego składa się wszechświat? Odpowiedzi m.in. na te pytania próbowali znaleźć autorzy nowości książkowych wydawnictwa Copernicus Center Press, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Zostań Zwolnionym z Teorii
  Rusza trzecia odsłona platformy „Zwolnieni z Teorii”, w której każdy może bezpłatnie stworzyć własny projekt społeczny i zdobyć kompetencje przyszłości. Dotychczas z platformy skorzystało 18 tys. młodych ludzi. W sumie zrealizowali 850 inicjatyw, które pozytywnie wpłynęły na życie 5 milionów Polaków. W akcji z sukcesami wzięli też udział studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Teraz kolej na Ciebie!
 • Startuje VI edycja Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę
  Nowa edycja, nowa odsłona strony internetowej, nowy udoskonalony program, jeszcze ciekawsze zajęcia – tak przedstawia się VI edycja Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę.
 • Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego WSIiZ
  Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na Uczelni? Lubisz realizować się w działaniu? Jesteś pomysłowy, odpowiedzialny, zaangażowany i otwarty na ludzi? Zarażasz innych optymizmem? Nie stój z boku! Kandyduj! Kreuj otaczającą Cię rzeczywistość! Weź udział w uzupełniających wyborach do Rady Samorządu Studenckiego WSIiZ. Warto dodać, że kandydaci na członków Samorządu muszą zebrać jedynie 50 podpisów pod swoją kandydaturą.
 • Kolejny złoty medal w judo dla studenta kierunku Turystyka i rekreacja
  Kyrylo Veselovskyi - student kierunku Turystyka i Rekreacja WSIiZ, a równocześnie judoka klubu Millenium Rzeszów, zdobył na Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów w Oleśnicy koło Wrocławia kolejny złoty medal w kategorii do 81 kg. Kirylo zwyciężył w pięciu pojedynkach wygrywając w finale z Benijaminem  Kendrick z Kanady.
Galeria filmów
>