• Trwa II tura rekrutacji!
  Do 30 września 2016 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji. Masz zatem jeszcze szansę, aby wybrać dobre studia.
 • WSIiZ na Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2016
  Rzetelna informacja o studiach, możliwość porozmawiania ze studentami o realiach studiowania, interaktywna ścianka i aplikacja helloWSIiZ, wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną - wszystko to czekało na kandydatów na studia na stoisku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie podczas Salonu Maturzystów, organizowanego przez "Perspektywy" 22 i 23 września 2016 roku.
 • Absolwenci WSIiZ najszybciej znajdują pracę
  Wyniki pierwszego ministerialnego badania losów absolwentów uczelni polskich wskazują, że absolwenci studiów we WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich, szukają pracy – niecałe półtora miesiąca. Z pewnością ma na to wpływ fakt, że są solidnie przygotowani do wejścia na rynek pracy, a także to, że w uczelnianym Biurze Karier czekają na nich tysiące ofert pracy.
 • Do sprawnego działania urzędów niezbędni są wykwalifikowani pracownicy. Nowa specjalność na Administracji II stopnia
  Myślisz o pracy w administracji publicznej? Kusi Cię bezpieczna i dobrze płatna praca? Chcesz zdobyć zawód, dzięki któremu będziesz mógł pracować nie tylko w urzędach lecz również zarządach firm działających na międzynarodowym rynku? Wybierz Zarządzanie w administracji, nową specjalność na studiach II stopnia na kierunku Administracja we WSIiZ!
 • Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz 21. będzie obchodzić Inaugurację Roku Akademickiego. Uroczystość odbędzie się 4 października 2016 roku (wtorek), o godz. 11:00 w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.
 • WSIiZ zabiera dzieci do RAI-u. Trwa rekrutacja
  „W kreatywnym świecie”, „Odkryj świat nauki”, „Zostań obywatelem świata”, „Nastolatek w dzisiejszym świecie”, „Liczby rządzą światem” – to nazwy programów edukacyjnych, które od października 2016 roku będą realizować uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów w ramach Rzeszowskiej Akademii Inspiracji.
 • Ostatnie dni rekrutacji. Pierwsze zajęcia w październiku
 • Ważna wiadomość dla studentów I roku - Immatrykulacja 2016
  Drodzy studenci I roku! Zapraszamy Was na ceremonię oficjalnego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z władzami uczelni i dziekanami poszczególnych kierunków, a także złożycie uroczyste ślubowanie.
 • Olimpiada Wiedzy o Mediach – rywalizacja o indeksy
  Już w październiku rusza III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach organizowana przez Uniwersytet Warszawski przy udziale 15 uczelni z całego kraju, w tym Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Trzyetapowa Olimpiada wyłoni laureatów maturzystów, na których czeka 48 indeksów na kierunku Dziennikarstwo, prestiżowe staże w redakcjach oraz nagrody rzeczowe. Rejestracja za pomocą formularza internetowego trwa do 21 października 2016 r.  
 • Rusza kolejny nabór do Akademii 50+
  Nigdy nie jest za późno, by nauczyć się obsługi komputera, opanować jeszcze jeden język obcy czy zacząć profesjonalnie tańczyć. Udowodnili to absolwenci poprzednich edycji Akademii 50+, działającej przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas tegorocznej, już szóstej, Akademii, na wykładach poruszone zostaną tematy m.in. problemów współczesnego świata i Polski, wielokulturowości, finansów, informatyki oraz zdrowia, medycyny i kosmetologii.
 • Trzy dni wypełnione internetem „po brzegi”. VIII edycja konferencji InternetBeta za nami.
  3 dni, kilka warsztatów, około 80 prezentacji, blisko 500 uczestników – to wszystko w ramach tylko jednego wydarzenia – InternetBety 2016! Za nami VIII edycja branżowej konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 • Zmiany we władzach WSIiZ
  Z początkiem września 2016 roku weszły w życie znowelizowane zapisy statutu WSIiZ. Założyciel zdecydował o zmianie w strukturze organów jednoosobowych uczelni. Konsekwencją tych zmian jest powołanie w strukturze organizacyjnej Uczelni funkcji Prezydenta. Stanowisko to obejmie dotychczasowy Rektor – główny pomysłodawca i współtwórca WSIiZ, prof. Tadeusz Pomianek. Nowym Rektorem Uczelni został pełniący obowiązki pierwszego Zastępcy Rektora i Prorektora ds. Rozwoju i Współpracy, dr Wergiliusz Gołąbek.

Galeria filmów
>