Nakręć się na studia – warsztaty realizacji wideo dla maturzystów 

Jak tworzyć angażujące filmy wideo, które staną się hitem YouTube? Jak tworzyć storybordy, które pomogą Ci stworzyć dobre filmy? Jak nagrywać, by mieć materiał do zmontowania filmu? I w końcu jak montować film używając nowoczesnego oprogramowania? Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących współczesnych filmów, skorzystaj z bezpłatnych warsztatów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.W warsztatach „Nakręć się na studia” mogą wziąć udział tegoroczni maturzyści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Co w programie?

1. Wprowadzenie do tworzenia filmów (4h):
2. Praca ze sprzętem wideo (kamery i aparaty) oraz tworzenie scenorysów do swoich materiałów wideo (4h):
3. Praca grupowa mająca na celu stworzenie krótkiego materiału wideo (wywiad, reportaż, etiuda) na zadany temat (6h):
4. Montaż (6h):

Kto poprowadzi warsztaty?

Gabriela Piechnik – artysta fotografik, redaktor kanału IntroTV, a w czasie studiów studenckiej internetowej rozgłośni radiowej. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na  kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalnością Grafika Komputerowa w mediach (I stopień) oraz PR i reklama (II stopień). Asystentka w Katedrze Wzornictwa Przemysłowego WSIiZ i opiekunka uczelnianej telewizji INTRO TV. 

Iwona Leonowicz-Bukała – dydaktyk na kierunkach dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa. Od kilku lat prowadzi przedmioty związane z tworzeniem treści na potrzeby mediów, m.in. warsztaty prasowe, webwriting i redagowanie tekstów, kreatywne pisanie. Koordynator merytoryczny studenckiego Intro Magazynu, a wcześniej Magazynu Studenckiego Pressja. Redaktor tematyczny czasopisma internetowego „Social Communication. Online Journal”. Adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ.

Jeśli swoją zawodową przyszłość chciałbyś związać z nowoczesnym dziennikarstwem i nowymi mediami oraz dowiedzieć się jak stworzyć materiał, który pokochają odbiorcy, to te warsztaty są dla Ciebie!
Zajęcia praktyczne ze specjalistami z zakresu wideo dadzą Ci szansę sprawdzenia swojego potencjału i zdobycia lub poszerzenia już posiadanej wiedzy. To namiastka możliwości WSIiZ w kształceniu na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Grafika komputerowa i produkcja multimedialna. Jeśli więc jesteś licealistą lub tegorocznym maturzystą, to koniecznie sprawdź, czy chcesz studiować na tych kierunkach i na jakim poziomie kształcimy. Obiecujemy stanąć na wysokości zadania!

Nie czekaj, zgłoś się już dziś i sprawdź na co Cię stać! 

Wypełnij formularz i zgłoś się na warsztaty!   

Pobierz program warsztatów
Koszt warsztatów: 0 zł

Opublikowano: 2018-06-12 
Tagi: