Zapraszamy na IV Kongres "Business Without Limits" 

20 i 21 czerwca 2018 roku w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się czwarta edycja Kongresu Business Without Limits. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie objęła patronatem merytorycznym to wydarzenie.Dwudniowy Kongres Gospodarczy „Business Without Limits” to cykl debat o różnorodnej tematyce skupionych wokół problematyki gospodarczej i kluczowych, a zarazem aktualnych dla niej kwestii. To także wydarzenie o dużym znaczeniu dla południowo-wschodniej Polski.  Poprzednie edycje BWL odnosiły sukces, dzięki czemu wydarzenie na stałe wpisało się do kalendarza imprez biznesowych w Polsce.

Dowiedz się więcej: businesswithoutlimits.pl.
  
W sesjach tematycznych Kongresu weźmie udział kilkudziesięciu prelegentów, m.in. przedstawiciele polskiego rządu, reprezentanci samorządów, biznesmeni i eksperci poszczególnych dziedzin gospodarki. Kongres wieńczyć będzie Jubileuszowa Gala z okazji drugiej rocznicy funkcjonowania obiektu G2A Arena.

W panelu pt. „Konstytucja dla nauki: jak wzmocnić dialog nauka-biznes w służbie innowacji” weźmie udział Artur Chmaj, Dyrektor Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Dla uczestników wydarzenia przewidziane są  Certyfikaty z wiedzy o gospodarce.

Udział w IV edycji Kongresu „Business Without Limits” jest bezpłatny (bilet standard). 

Zapraszamy do rejestracji na stornie https://business-without-limits.evenea.pl/ 
Facebook Kongresu: https://www.facebook.com/events/282915422243953/ Opublikowano: 2018-06-14