Wydarzenia 

 • Projekty o łącznej wartości blisko 3 milionów złotych będzie realizować Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Środki te zostaną przeznaczone m.in. dla studentów na płatne praktyki i rozwój zawodowy.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Nowoczesna administracja wymaga nowoczesnego zarządzania nią. Urzędy potrzebują specjalistów w zakresie planowania pracy urzędu i skutecznego zarządzania nimi. Takich właśnie ekspertów wykształci Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od najbliższego roku akademickiego uczelnia uruchamia specjalność ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI na studiach I stopnia na kierunku ZARZĄDZANIE.
  Rekrutacja
 • Wysokiej jakości, płatne staże zapewnia studentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, podpisana 9 sierpnia br., umowa o współpracy pomiędzy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Oddział Rzeszów, a uczelnią.
  Osiągnięcia Uczelni
 • Monografia pt. „Non-Extensive Entropy Econometrics for Low Frequency Series: National Accounts-Based Inverse Problems” prezentuje najnowszą metodologię i jej bogate zastosowania w zakresie szacowania parametrów kompleksowych modeli ekonometrycznych związanych z rachunkami narodowymi. 
  Aktualności naukowe
 • Do 28 września 2017 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji. Masz zatem jeszcze szansę, aby wybrać dobre studia. 
  Rekrutacja
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakończyła pierwszą turę rekrutacji. Przygotowana, we współpracy z pracodawcami, oferta studiów okazała się atrakcyjna dla kandydatów. Dotychczas podania na studia złożyło 22% więcej kandydatów z Polski, a imponujący wzrost zanotowały studia anglojęzyczne.
  Osiągnięcia Uczelni;Rekrutacja
 • Z jakich technologii korzystamy w tworzeniu gier i animacji? Jak krok po kroku zaprojektować postać do gry komputerowej? Między innymi z tymi pytaniami zmierzyli się uczestnicy warsztatów GRA(fika). W warsztatach graficznych zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wzięło udział prawie 20 uczniów szkół średnich z regionu podkarpackiego.
 • WebAkademia.IT jest efektem współpracy specjalistów z branży IT skupionych wokół firmy Ideo Sp. z o.o. oraz akademickiego środowiska WSIiZ w Rzeszowie, pozwalająca każdemu zdobyć nowe umiejętności i wiedzę potrzebną na rozwijającym się rynku IT.