Ogłoszenia 

 

Specjalista ds. Rekrutacji z j. niemieckim (praca w Krakowie)
Kategoria:  Praca
  2017-05-12 08:53:31
Dodający:  Grupa ATERIMA
WWW:  https://praca.grupaaterima.pl
Telefon:  0
Treść ogłoszenia:
Znasz język niemiecki w stopniu bardzo dobrym? Szukasz pracy w niekorporacyjnej atmosferze? Chcesz pracować w Krakowie? Dobrze trafiłeś, ponieważ aktualnie poszukujemy kandydata takiego jak Ty! Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i nie boją się nowości. Dołącz do Grupy ATERIMA i rozwijaj się razem z nami! Potwierdza to Klaudia z Zespółu Rekrutacji Niemieckiej: "Pewnie już wiecie, jak ważne jest mieć pracę, w której Wasze pomysły są doceniane, umiejętności rozwijane, czas szanowany (czytaj: pracodawca nie każe używać clicktime'a), a praca w zespole jest rzeczywiście zespołowa. Taka jest właśnie Grupa ATERIMA!" Stanowisko: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I KONTRAKTÓW Z J. NIEMIECKIM (PRACA W KRAKOWIE) Nr referencyjny: SSRK/KRK/0417 Miejsce pracy: Kraków Zgłoś się do nas, jeśli: * znasz język niemiecki w stopniu bardzo dobrym (min. C1), * masz minimum dwuletnie doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klienta, * chcesz dalej rozwijać się w obszarze rekrutacji pracowników, * jesteś osobą otwartą na zmiany i gotową do pracy w naszym krakowskim biurze, * łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś osobą asertywną, * dobrze organizujesz swój czas i potrafisz pracować pod jego presją, * z determinacją dążysz do realizacji założonych celów, * cechuje Cię proaktywna postawa i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Do Twoich obowiązków należeć będzie: * rekrutacja i selekcja Kandydatów na stanowisko Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, * szukanie nowych, kreatywnych metod pozyskiwania Kandydatów, * weryfikacja kompetencji językowych Kandydatów, * negocjowanie warunków zatrudnienia z Kandydatami, * kompleksowa ocena predyspozycji Kandydatów i dobór odpowiednich miejsc pracy (ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta), * opracowywanie dokumentów w języku niemieckim, * udział w realizacji projektów związanych z rekrutacją personelu na rynek niemiecki oraz mających na celu poszerzenie ich kompetencji. Naszym pracownikom oferujemy: * pakiet relokacyjny w przypadku osób spoza wojewódzwta małopolskiego, * stabilną pracę w Krakowie, w firmie będącej liderem w swojej branży, * atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny) po okresie próbnym, * kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy, * możliwość dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji, * ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, * stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00), * zniżki w punktach usługowo-handlowych w C.H. Bonarka, * przyjazną atmosferę w pracy i zgraną paczkę na wyjścia po pracy :) * pyszną kawę i świeże owoce. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.
PILNIE poszukuję stażysty - kosmetyczka.
Kategoria:  Praca
  2017-05-12 08:53:07
Dodający:  Salon Urody BEATA
WWW:  http://jjprofit.pl/salonbeata/salon_beata
Telefon:  663489787
Treść ogłoszenia:
PILNIE poszukuję stażysty - w zawodzie kosmetyczka. Praca w renomowanym salonie kosmetyczno - fryzjerskim w centrum Łańcuta. Salon pracuje od 1998 roku.
#REKRUTACJA PROGRAMISTY - RZESZÓW
Kategoria:  Praca
  2017-05-04 10:14:20
Dodający:  SEM ASSISTANT
WWW:  
Telefon:  0
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku programisty (praca stacjonarna). Jesteśmy firmą z branży pozycjonerskiej z ugruntowaną pozycją na rynku reklamy internetowej SEO/SEM. Z uwagi na dynamiczny rozwój naszych usług, które pomagają markom zaistnieć w świadomości konsumentów, poszukujemy osób otwartych i kreatywnych. Wymagania: • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w PHP • umiejętność programowania obiektowego • znajomość Javascript • znajomość baz danych MySQL • znajomość systemu kontroli wersji GIT • umiejętność pracy w zespole • duża chęć rozwoju, łatwość przyswajania wiedzy Praca docelowo stacjonarna w biurze w Rzeszowie. Możliwa forma zatrudnienia to: - kontrakt i rozliczanie na fakturę VAT (najchętniej) - umowa zlecenie / o dzieło / o pracę Godziny pracy: 8-16 (pełny etat). Wynagrodzenie: 2500 zł - 6000 zł (w zależności od zakresu umiejętności) Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Prosimy o przesyłanie CV w wiadomości prywatnej lub na adres mailowy: seomateusz@gmail.com Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w Państwa dokumentach: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla celów naboru (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883).