• Masz jeszcze szansę na studia! Trwa II tura rekrutacji
  Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że jeszcze nie wybrałeś studiów. Nie ma jednak powodów do obaw. Fakt, że tu jesteś, świadczy o tym, że zależy Ci na swojej przyszłości i chcesz podjąć mądrą decyzję. Dobrze trafiłeś! Proponujemy Ci studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Do 29 września trwa II tura rekrutacji.
 • Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019
  3 października 2018 roku o godzinie 11.00 w Auli KM8 Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
 • Spotkanie władz uczelni z liderami podkarpackiego biznesu
  W piątek 21 września do Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ na zaproszenie władz uczelni przyjechali właściciele, menadżerowie oraz dyrektorzy wielu firm i  instytucji samorządowych tworzących biznes na Podkarpaciu. Oprócz władz  oraz Członków Konwentu WSIiZ w spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu gości z całego regionu. 
 • Za nami 10. edycja konferencji Internet Beta
  Ponad 560 uczestników, blisko 100 prelekcji i kilka tysięcy kubków kawy, warsztaty, dyskusje panelowe i wiele godzin networkingu na leżakach – to podsumowanie tegorocznej edycji konferencji Internet Beta. Jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w polskiej branży internetowej odbywa się w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 10 lat. 
 • WSIiZ w ocenie niezależnych ekspertów
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od kilku lat poddawana jest weryfikacji poprzez uznane rankingi i oceny prowadzone przez niezależnych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W Europie jednym z najbardziej popularnych rankingów jest U-Multirank, realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej. W Polsce najbardziej prestiżowy jest ranking magazynu Perspektywy. Uznaniem cieszy się również Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. We wszystkich WSIiZ jest jednym z krajowych liderów niepublicznych szkół wyższych. 
 • Immatrykulacja 2018 - ważna informacja dla studentów I roku
  Drodzy Studenci I roku - serdecznie zapraszamy Was do udziału w ceremonii uroczystego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie połączonej ze spotkaniami  organizacyjnymi. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z Władzami Uczelni, Dziekanami, Prodziekanami poszczególnych kierunków oraz opiekunami grup wykładowych, a także złożycie uroczyste ślubowanie.
 • WSIiZ zakończyła I turę rekrutacji. Jest 15% więcej studentów z Polski i aż 30% wzrostu na studiach anglojęzycznych!
  - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników I tury rekrutacji. Kolejny rok z rzędu nastąpił wyraźny wzrost liczby studentów przyjętych na I rok – mówi prof. Tadeusz Pomianek, Prezydent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 31 lipca uczelnia zakończyła przyjmowanie podań. Chętni będą jednak mieć jeszcze szansę, by w tym roku rozpocząć studia. 8 sierpnia ruszy II tura rekrutacji.
 • WSIiZ w prestiżowym międzynarodowym rankingu U-Multirank
  U-Multirank wyrasta na jeden z najpopularniejszych rankingów uczelni w Europe, ale także i na świecie - w edycji 2018 ewaluacji poddano ponad 1600 uczelni z 95 krajów świata. W rankingu wysokie noty zajęła rzeszowska WSIiZ, plasując się tym samym w czołówce sklasyfikowanych polskich szkół wyższych. Uczelnia uzyskała najwyższe noty (tj. A lub B) w kilkunastu kategoriach.
 • WSIiZ z ogólnopolskim certyfikatem „Uczelnia Liderów”
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie kształci zgodnie z oczekiwania rynku pracy, w umiejętny sposób współpracuje z otoczeniem zewnętrznym oraz wyposaża absolwentów w unikatowe umiejętności i kompetencje. Taką ocenę wystawiono WSIiZ w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” - 2018. Specjalne wyróżnienie otrzymał dr Wergiliusz Gołąbek, Rektor WSIiZ w Rzeszowie. 
 • Nowości wydawnicze Copernicus Center Press
  Copernicus Center Press to prestiżowe wydawnictwo, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W ostatnim czasie w jego ramach zostały wydane kolejne interesujące publikacje. 
 • Naukowiec z WSIiZ nagrodzony stypendium Ministra
  Drugi naukowiec z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania otrzymał stypendium, które Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego corocznie przyznaje wybitnym młodym badaczom i naukowcom.
 • W Rzeszowie odbyło się Podkarpackie Forum Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością
  Rzeszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zorganizował 17 września br.  Podkarpackie Forum Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Współorganizatorem wydarzenia była Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Galeria filmów
>